26 лист. 2015 р.

Музейний урок

    Вже не перший рік наша гімназія бере участь у проекті Музейна педагогіка. Уроки історії, фізики, інформатики проводилися у музеях Львова.
26 листопада я мала нагоду вже не вперше долучитися до цієї ініціативи в Національному музеї ім.Андрея Шептицького. Спільно з екскурсоводом п.Марією ми провели урок інформатики для 10-А класу за спеціально розробленим планом.Учні із задоволенням перейшли з-за шкільних парт у стіни експозицій музею і з превеликим задоволенням виконували як завдання вчителя, так і екскурсовода. Музейний урок дав можливість поєднати давнє мистецтво іконопису з сучасними технологіями. (PlickersPadlet)


Під час уроку учні ознайомилися з творами данього українського сакрального мистецтва, а саме з іконами св.Миколая, його житієм і, звичайно, такий спосіб вивчення інформатики через спілкування з мистецтвом прийшовся до душі десятикласникам.
З відгуками і враженнями учнів можна познайомитись на дошці:

23 лист. 2015 р.

День Фібоначчі

Сьогодні, 23.11 - день Фібоначчі. Не важко буде здогадатися, чому обрано саме цей день, якщо нереглянути ефектне відео знаменитого математичного мага Артура Бенджаміна про числа Фібоначчі:



Вітання переможцям!

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики Личаківського району Львова з нашої гімназії (21.11.2015 р.):


Леньо Соломія - І місце
Калічун Юрій  - ІІ місце
                                                       Плита Роман - ІІ місце

21 лист. 2015 р.

Онлайнові курси EdEra


В Україні створено портал, на якому запущені повноцінні онлайн-курси для школярів і не тільки. Кожен охочий може долучитися до навчання. Команда EdEra запустила оновлений сайт, на якому кожен охочий може ознайомитися з онлайн-курсами повного циклу – від лекцій до книжок. Користувач отримує доступ до інтерактивних лекцій
, високоякісних конспектів
, домашніх завдань, екзаменів та сторінки прогресу у будь-який час і в будь-якому місці. Вже зараз стартувала перша хвиля курсів з 7 предметів: фізики, української мови, математики, біології, географії, історії України та англійської мови.

17 лист. 2015 р.

Хмаринки слів

1) Таку інформаційну хмаринку слів можна створити за допомогою онлайнового сервісу www.tagxedo.com Інструкція тут


2) Ще один цікавий сервіс для створення хмаринки слів: Word Cloud

Фрагмент сайту Word Cloud.
Онлайн-сервіс від Jason Davies для створення хмари слів, де можна вказувати кут розташування слів, а не тільки вертикально і горизонтально.
Також можна поміняти шрифт, вказати кількість слів для складання хмари, а результат можна скачати як в форматі png, так і в svg.
Мінус цього сервісу - не зовсім коректне відображення слів на кирилиці. При цьому спосіб завантаження слів стандартний: можна ввести текст або вказати посилання.
3) Хмаринки можна створювати ще за допомогою сервісу Wordle.net за інструкцією.
Обидва сервіси слід використовувати в Internet Explorer.
Або скористайтеся сервісом Tagul.com  і Ви зможете створити таку картинку:

15 лист. 2015 р.

Вітаємо найуспішніших учасників конкурсу Бобер, які набрали найбільше балів на своїй паралелі:


2 клас - Пікулик Павло 70 балів

3 клас - Воловик Артем, Аврамкін Остап - 72 бали

4 клас - Кухарська Ксенія - 82 бали

5 клас - Максимович Софія, Ковальчук Катерина, Кречківська Елеонора, Дума Анастасія - 86 балів

6 клас - Томашевська Лілія, Григор'єва Наталя - 93 бали
7 клас - Боднар Данило, Москалик Ярослав -89 балів
8 клас - Дмитрів Андрій - 84 бали
9 клас - Калічун Юрій - 114 балів
10 клас - Бручковська Наталя - 92 бали
11 клас - Пачва Наталя - 112 балів

Переглянути всі результати учасників нашої гімназії можна у файлі: РЕЗУЛЬТАТИ

Календар інформатика

Ще один цікавий і корисний сервіс від Google:
Календар інформатика, у якому Ви зможете знайти інформацію про визначні, пам'ятні дати в історії розвитку інформатики та комп'ютерної техніки, а також про особистостей, до цього причетних.

9 лист. 2015 р.

Конкурс Бобер-2015

8-9 листопада у нашій гімназії традиційно відбувся конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер-2015". До участі зареєструвалися 171 учасник і майже всі прийняли участь. Нововведенням цьогорічного конкурсу було автоматичне оцінювання інтерактивних завдань: 4 бали за оптимальне розв'язання, 2 бали за неповний розв'язок, що спонукало учасників декілька разів переробляти завдання для отримання максимального балу.
Вцілому учням дуже сподобались завдання цьогорічного конкурсу - бажання отримати якнайкращий результат охоплювало кожного учасника.
Приємно, що день проведення конкурсу співпав з Днем української писемності та мови, а на це свято більшість учнів традиційно приходять до школи у вишиванках!

*****
Не знати ліку всім наукам
Все треба знать, уміть, а як?

Граніт цей гризти—то не штука
То ж без комп'ютера ніяк
Бобер же гості зуби має
І працелюбність ще й яку
Завзято нам допомагає
Пізнать науку нелегку.
У конкурсі прийми ти участь
Знання і вміння покажи
З Бобром ти гриз граніт науки
Тож що найкращий - доведи!

*****




Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...